• Apartmány KILIÁN, komfortní ubytování v srdci Šumavy.

 • Apartmány s vybavením, které ocení rodiny s dětmi i sportovci.

 • Z postele rovnou ke snídani na terase
  s výhledem do panenské přírody.

 • Společné chvilky u sálajícího krbu i božské výhledy,
  které si zamilujete.

 • Místo pro odpočinek i romantiku,
  to je privátní wellness centrum KILIÁN.

 • Hledáte ticho a klid s božským výhledem do panenské přírody? Vítáme vás v apartmánech KILIÁN.

Služby penzionu Kilián

Wellness zóna

K aktivní dovolené patří neodmyslitelně také odpočinek. V naší privátní wellness zóně můžete vyžít klasickou finskou saunu, páru nebo infrasaunu. K dispozici je také venkovní whirpool, krásná prostorná odpočívárna a objednat si můžete také masáže.

4 3 2

Stravování

Dobré jídlo je součástí dokonalého pobytu. U Kiliána si můžete objednat snídaně, nebo také polopenzi. V penzionu najdete také bar s širokým výběrem nápojů a nedaleko ubytování je vyhlášená místní pekárna, která Vás určitě nezklame. A pokud se rozhodnete zajít na jídlo do okolních restaurací, rádi vám poradíme.

Zázemí penzionu

Penzion u Kiliána nenabízí jen prostory k ubytování. Naši hosté mohou využít také venkovní terasu se zahradním grilem, v zimních měsících návštěvníci jistě ocení prostornou stylovou společenskou místnost s uzavřeným krbem. Společenské prostory lze drobnou úpravou přestavět také na školící či zasedací místnost pro firemní využití. K dispozici je instalovaný projektor, plátno a ozvučení. Navíc poskytujeme zázemí pro svatby. Připravíme vám vše od obřadu až po zajištění hostiny se svatební tabulí (max. 30 osob), květinovou výzdobu, prostě kompletní servis.

1 IMG_2508 IMG_2510

Parkování

Pro vozidla jsou k dispozici jak podzemní garážová stání, tak i parkovací plochy na pozemku u penzionu.

Dětské hřiště

Kilián nezapomíná ani na aktivity rodin s dětmi. Přímo v penzionu je dětský koutek a venkovní dětské hřiště. 150 metrů od penzionu se nachází další hřiště s prolézačkami, skluzavkou, pískovištěm a houpačkami. V těsném sousedství je také víceúčelový prostor pro míčové hry a další sportovní aktivity.

_MG_7869 _MG_7868 _MG_7873

Bezbariérové ubytování

Celá stavba byla již od počátku projektována s ohledem na osoby se sníženou pohyblivostí. Jeden z našich apartmánů je zcela bezbariérový, včetně speciálně přizpůsobeného sociálního zařízení.

IMG_2444 IMG_2450 IMG_2448

Wi-fi

Připojení k internetu považujeme za samozřejmost, proto je u nás poskytováno všem hostům zdarma. Zařízení je připraveno i pro firemní akce.

Dárkový certifikát

Nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu na přání, pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Domácí mazlíčci

Umožňujeme hostům strávit pobyt v našem penzionu i s domácími mazlíčky. Za vašeho pejska nebo kočičku je stanovena jednorázová částka viz náš ceník.