ONLINE POPTÁVKA / REZERVACE - ceník viz níže

Poptejte či zarezervujte si své místo včas vyplněním poptávkového formuláře. Přehled cen najdete níže na stránce. Volné místo či rezervaci vám potvrdíme zpět e-mailem. Můžete nám také rovnou zavolat

CENÍK - DVA APARTMÁNY PRENET 

JEDEN NA KVILDĚ, DRUHÝ NA ZADOVĚ

V obou apartmánech u nás bydlí děti do 3 let zdarma. Můžete přijet i s vaším domácím mazlíčkem. Ubytujeme ho u nás za 300 Kč/noc s tím, že maximální souhrnný poplatek je 900 Kč za celý pobyt. Pokud tedy zůstanete déle než 3 noci, váš mazlíček je u nás další noci zdarma. Jak to u nás vypadá, zjistíte ZDE.

KVILDA

  • 1 - 2 osoby     2120 Kč / noc
  • 3 - 4 osoby    2480 Kč / noc

Minimální počet nocí - 2

V červenci, srpnu a o jarních prázdninách pouze týdenní pobyty (so - so)

VELIKONOCE - čt - pon 6.4. - 10.4.2023 (4 noci) - 11.000 Kč 

SILVESTR - 25.12. - 1.1.2024 (7 nocí) - 20.600 Kč

Plně vybavený apartmán Prenet se nachází v moderním objektu v srdci Kvildy a přitom stranou v klidné části na kraji louky. FOTO ZDE.

Najdete v něm vše potřebné, ať už jedete ve dvou nebo třeba s dětmi. Dva oddělené pokoje, plně vybavenou kuchyň s myčkou, satelitní televizi či plný wi-fi signál. Kola, lyže, sáně či boby si vemte klidně sebou, schováte si je do naší kolárny/lyžárny.

Rodiče s malými dětmi určitě ocení skládací dětskou potýlku včetně povlečení, stoličku do koupelny, ponorný mixér na kašičky, remosku nebo třeba skládací sušák, kdyby nevyšlo počasí.

Děti se mohou vyřádit v dětském koutku ve společenské místnosti nebo na zbrusu novém hřišti přímo u objektu. Vy je přitom můžete sledovat z venkovního patia a popíjet přitom kávu či si pochutnávat na dobrotách z nedaleké cukrárny či pekárny

Večer po náročné tůře si můžete zajít do wellnes centra, kde je samoobslužná sauna a relaxační místnost.

ZADOV

  • 1-4 osoby                                2120 Kč / noc

Minimální počet nocí - 2

V červenci, srpnu a o jarních prázdninách pouze týdenní pobyty (so - so)

VELIKONOCE čt - pon 6.4. - 10.4.2023 (4 noci) - 11.000 Kč

SILVESTR - 26.12. - 2.1.2024 (7 nocí) - 20.600 Kč

Objevujte Šumavu z pohodlí zbrusu nového apartmánu u nás na Zadově. Apartmán (FOTO ZDE) je součástí objektu, který je strategicky umístěn přímo mezi největšími šumavskými sjezdovkami Kobyla a Churáňov.. V létě oceníte plno turistických tras přímo za humny.

A na co se můžete těšit? Na plně vybavený apartmán 1+kk s velkým balkónem, plně vybaveným kuchyňským koutem, vysokým stropem a rozlehlým  spacím "doupětem" v patře.  Jste dva, tři či čtyři? Nebojte, krásně se k nám vejdete. Apartmán má celkem 40m2.

Spát můžete buď dole na velice pohodlné rozkládací posteli, nebo si zalezete do našeho rozlehlého spacího patra (14m2). 

Na balkóně orientovaném na jih si  vychutnáte třeba ranní kávu, výhled do zalesněného zadovského údolí a na okolní kopce a můžete se nechat "nabít" slunečnými paprsky.

Kola, lyže, sáně či boby si vezměte klidně sebou, schováte si je do naší kolárny/lyžárny. Přímo kolem objektu vedou turistické trasy a v zimě stačí nazout kousek od domu lyže, odpíchnout se a jet po sjezdovce dolů.

Kvilda
Kvilda
Kvilda
Kvilda
Zadov
Zadov
Zadov
Zadov