ONLINE POPTÁVKA / REZERVACE - ceník viz níže

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem. Chcete se jen zeptat, zda máme volno a ještě nic nerezervovat? Napište to do poznámky, nebo nám zavolejte. Ceny najdete dole na této stránce.

CENÍK - DVA APARTMÁNY PRENET 

JEDEN NA KVILDĚ, DRUHÝ NA ZADOVĚ

V obou apartmánech u nás bydlí děti do 3 let zdarma. Můžete přijet i s vaším domácím mazlíčkem. Ubytujeme ho u nás za 300 Kč/noc s tím, že maximální souhrnný poplatek je 900 Kč za celý pobyt. Pokud tedy zůstanete déle než 3 noci, váš mazlíček je u nás další noci zdarma. 

KVILDA

  • 1 - 2 osoby     1580 Kč / noc
  • 3 osoby             1980 Kč / noc
  • 4 osoby             2380 Kč / noc  

Minimální počet nocí - 2

V červenci, srpnu a o jarních prázdninách pouze týdenní pobyty (so - so)

VELIKONOCE - čt - pon 15.4. - 18.4.2022 (4 noci) - 9000 Kč 

VÁNOCE - 18. 12. - 25. 12. 2021 (7 nocí) - 12000 Kč

SILVESTR - 26.12. - 2.1.2022 (7 nocí) - 18500 Kč

Plně vybavený apartmán Prenet se nachází v moderním objektu v srdci Kvildy a přitom stranou v klidné části na kraji louky.

Najdete v něm vše potřebné, ať už jedete ve dvou nebo třeba s dětmi. Dva oddělené pokoje, plně vybavenou kuchyň s myčkou, satelitní televizi či plný wi-fi signál. Připravili jsme pro vás i společenské hry, knihy o Šumavě a mapy okolí. Kola, lyže, sáně či boby si vemte klidně sebou, schováte si je do naší kolárny/lyžárny.

Rodiče s malými dětmi určitě ocení skládací dětskou potýlku včetně povlečení, stoličku do koupelny, ponorný mixér na kašičky, remosku nebo třeba skládací sušák, kdyby nevyšlo počasí.

Děti se mohou vyřádit v dětském koutku ve společenské místnosti nebo na zbrusu novém hřišti přímo u objektu. Vy je přitom můžete sledovat z venkovního patia a popíjet přitom kávu či si pochutnávat na dobrotách z nedaleké cukrárny či pekárny

Večer po náročné tůře si můžete zajít do wellnes centra, kde je samoobslužná sauna a relaxační místnost.

Prostě vše je plně připraveno na to, abyste si pobyt u nás co nejvíce užili a jak se říká "dobili baterky" :-).

Těšíme se na vás!

ZADOV

(otevíráme 11/2021)

  • 1-4 osoby                                2120 Kč / noc

Minimální počet nocí - 2

V červenci, srpnu a o jarních prázdninách pouze týdenní pobyty (so - so)

VELIKONOCE - čt - pon 15.4. - 18.4.2022 (4 noci) - 9000 Kč

VÁNOCE - 18. 12. - 25. 12. 2021 (7 nocí) - 12000 Kč

SILVESTR - 26.12. - 2.1.2022 (7 nocí) - 18500 Kč

Objevujte Šumavu z pohodlí zbrusu nového apartmánu u nás na Zadově. Apartmán je součástí objektu, který je strategicky umístěn přímo mezi největšími šumavskými sjezdovkami Kobyla a Churáňov.. V létě oceníte plno turistických tras přímo za humny.

A na co se můžete těšit? Na plně vybavený apartmán 1+kk s velkým balónem, vysokým stropem a rozlehlým (i když na výšku nižším) spacím "doupětem" v patře :-).  Jste dva, tři či čtyři? Nebojte, krásně se k nám vejdete.

Spát můžete buď dole na velice pohodlné rozkládací posteli, nebo si zaezete do našeho rozlehlého doupěte v patře. Tam si můžete užívat výhled z výšky dolů do pokoje s balkonovým oknem, kterým uvidíte do zadovského údolí. To vše na celkové rozloze 40m2.

Na balkóně si  vychutnáte třeba ranní kávu a skutečně krásný výhled do zalesněného údolí a na okolní kopce. A když si přivstanete, uvidíte i východ slunce.

Kola, lyže, sáně či boby si vemte klidně sebou, schováte si je do naší kolárny/lyžárny. Přímo kolem objektu vedou turistické trasy a v zimě stačí nazout kousek od domu lyže, odpíchnout se a jet po sjezdovce dolů.

V tuto chvíli je apartmán ve výstavbě, a tak vám nabízíme pouze vizualizaci objektu a půdorys apartmánu. Ale jakmile bude hotový, hned sem dáme více fotek.

Kvilda
Kvilda
Kvilda
Kvilda
Zadov
Zadov
Zadov
Zadov